ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Skręćmy w lewo, gdy konkurencja idzie w prawo

Clyde Fessler

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

radio pl

Polskie Radio

Jedynka, Dwójka, Trójka, BIS, Polskie Radio dla zagranicy, których celem jest tworzenie i rozpowszechnianie ogólnokrajowych i regionalnych programów radiowych.

www.polskieradio.pl

 

Alex

Najwyższe radio w Polsce. Najstarsza rozgłosnia komercyjna w kraju, gra od 10 marca 1990 roku. Jedyna folkowa stacja w Polsce.

www.radioalex.pl

 

Radio HIT

Radio HIT jest rozgłośnią o charakterze lokalnym, stara się jednak rozszerzyć swoją działalność dla potrzeb całego regionu.

www.radiohit.q4.pl

 

Radio Zielona Góra

Audycje Pociag do hollywood, Druga zmiana, Wóżka na 97,1 FM, Wszystko co chielibyscie wiedzieć o sporcie..., Świat według dzieci, Lody na patyku, Strefa 97,1 fm, Jestem z Zielonej Góry.

www.rzg.pl